Leave Your Message
01020304

Produkt

Prezanton teknologjinë e përparuar ndërkombëtare të prodhimit dhe lëndët e para me cilësi të lartë për produktet.

01020304
01020304
01020304

PSE NA ZGJODHET NE?

NDËRMARRJE
PREZANTIMI

Kompania jonë ka kryesisht katër seri produktesh, duke përfshirë makinat e shpimit dhe palosjes, makinat prerëse, makineritë e paketimit dhe makineritë e përpunimit të letrës ngjitëse. Çdo seri produktesh ka specifika, lloje dhe çmime të shumta, të cilat mund të plotësojnë nevojat e ndryshme të klientëve të ndryshëm. Ne kemi një ekip profesional R&D, duke inovuar vazhdimisht teknologjinë, duke zgjeruar linjat e produkteve dhe jemi të përkushtuar për të përmbushur nevojat e ndryshme të klientëve tanë. Ne gjithashtu i kushtojmë vëmendje shërbimit pas shitjes dhe kemi krijuar një sistem gjithëpërfshirës të shërbimit ndaj klientit. Pavarësisht nëse bëhet fjalë për instalimin e pajisjeve, korrigjimin e gabimeve ose mirëmbajtjen pas shitjes, ne mund t'u përgjigjemi nevojave të klientit në kohën e duhur dhe të ofrojmë shërbime efikase dhe profesionale.

Shiko më shumë
rreth nesh

CERTIFIKATA JONË

API 6D,API 607,CE, ISO9001, ISO14001,ISO18001, TS.(Nëse keni nevojë për certifikatat tona, ju lutemi kontaktoni)
ndaj kësaj

Historia e zhvillimit të ndërmarrjes